Ta strona korzysta z plików Cookies. Pozostajac na stronie akceptujesz Politykę plików Cookies agrostawy.pl
 
www.agrostawy.pl

Najlepszy relaks nad wodą


Zapraszamy na nową stronę DWORUPANATADEUSZA.PL

Ośrodek
· Historia i położenie
· Znane osoby w naszym ośrodku
· Domki letniskowe
· Galeria

Gastronomia
· Menu/Cennik

Łowisko ryb
· Stawy i łowiska
· Łowisko komercyjne
· Sprzedaż ryb/Cennik

Imprezy
· Wesela/Pikniki/Zloty

Rekreacja
· Dodatkowe atrakcje
· W planach


Aktualnie jest
2 gość(ci) online
Łowisko komercyjne

        Takie właśnie łowisko komercyjne udostępniliśmy naszym gościom, których pasją jest łowienie ryb. Korzystając z łowiska komercyjnego nie trzeba posiadać karty wędkarskiej. W takiej sytuacji łowieniem ryb może zająć się każdy - osoby starsze, młodzież i wytrawni wędkarze. Satysfakcja gwarantowana. Oczywiście złowionych ryb nie wolno wpuszczać znów do wody a opłaty za sztuki złowione są niskie.

        Łowisko znajduje się blisko restauracji oraz ośrodka. Planowana łączna powierzchnia łowisk będzie wynosić 1ha - na chwilę obecną jest to 0,5 ha. Wysokość wody waha się od 1m do 2m w najgłębszym miejscu.
komercyjne3

Łowisko jest regularnie zarybiane (w miarę potrzeb) rybą hodowlaną: karp do 200 kg, szczupak do 100kg, sandacz, amur, lin. Powstające łowisko będzie łowiskiem pstrągowym, jesiotrowym oraz z sumem.

olowsiku4 olowisku


        W ten sposób chcemy zaspokoić oczekiwania naszych gości, wiedząc, że zainteresowanie samodzielnym łowieniem ryb jest coraz większe. Bywa też tak, że goście życzą sobie przyrządzania własnoręcznie złowionej rybki i wtedy jest ona na pewno jeszcze smaczniejsza. Jedne z większych złowionych dotychczas ryb to dla przykładu: szczupak 10 kg, karp 8 kg, sum 6 kg. olowisku14

Sprawdź nasze konkurencyjne cenyPowered by PHP-Nuke
Wykonanie © 2010- CoreIT.eu

WirtualnyPrzyjaciel.net.pl | Katalog Stron | Katalog Stron www | Linksor | Agrostawy Oœrodek Rekreacyjno-Gastronomiczny Błędównoclegi Błędównoclegi | Agrostawy na lowiskaswiata.pl | Zakwaterowanie TIXIK.com | Amazons WMC |